_ Buzón do Alcalde Trámites Administrativos Turismo Enlaces
4O CONCELLO
:VILAGARCÍA TURISMO:
_LA CIUDAD
_THE CITY
  SERVICIOS MUNICIPAIS / Atención ó cidadán / Correos electrónicos
Alcaldía alcaldia@ivilagarcia.es
Atención Cidadán info@vilagarcia.es
Biblioteca Municipal biblioteca@vilagarcia.es
Concellería da Muller muller@vilagarcia.es
Concellería de Cultura cultura@vilagarcia.es
Concellería de Emprego emprego@vilagarcia.es
Concellería de Turismo turismo@vilagarcia.es
Concellería de Xuventude xuventude@vilagarcia.es
Concello concello@vilagarcia.es
Estatística estatistica@vilagarcia.es
Fundación de Deportes fpsdm@vilagarcia.es
Gabinete de Comunicación prensa@vilagarcia.es
Informática informatica@vilagarcia.es
Intervención intervencion@vilagarcia.es
Oficina do Consumidor omic@vilagarcia.es
Persoal persoal@vilagarcia.es
Secretaría Xeral secretaria@vilagarcia.es
Servicio de Recadación recadacion@vilagarcia.es
Servicio Galego de Colocación sgc@vilagarcia.es
Ser. Preventivo de Drogodependencias
spad@vilagarcia.es
Servicios Sociais serviciossociales@vilagarcia.es
Tesourería tesoureria@vilagarcia.es

4Participación CIDADÁ
_Escribe o teu ALCALDE
_Regulamento de Particip.
_Queixas e Suxestións
Trámites Administrativos
  Municipais / No Municipais
»
4DÍA A DÍA
    Agos 2017  
L
M
X
J
V
S
D
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
P.X.O.M.
voluntariadogalego.org


[Inicio] [Información Turistica] [Trámites Administrativos] [Ordenanzas] [Taboleiro de anuncios] [Buzón de Suxestións]
[Novas Concello] [Axenda Cultural] [Revista Municipal] [Plan Xeral de Urbanismo] [Vilagarcía en cifras]
[Gabinete de Comunicación] [Postales] [Mapa e Rueiro] [Enlaces] [Contacto]

© 2017. Concello de Vilagarcía de Arousa
Praza Ravella, n° 1. 36000 - Vilagarcía de Arousa
- Aviso Legal - Créditos -